Zpět na festival
INDY&WICH + LA4
17/06od 19:00 Sdílet

Letošní - již třetí - ročník festivalu zahájíme ve velkém stylu se speciálně upravenou scénou Red Bull Tour Bus, na které vystoupí hvězdy českého hip-hopu Indy&Wich, Paulie Garand a Kenny Rough.

O unikátní stagi na kolečkách Red Bull Tour Bus je tradičně hodně slyšet. Zaslouží se o to legendy hiphopu Indy & Wich a jeden z nejpopulárnějších českých rapperů současnosti Paulie Garand s Kenny Roughem. Ti za doprovodu kapely Champion Sound zavítají do Brna už 17. června.

Letošním hlavním tahákem programu je velkolepý návrat legend českého hiphopu Indy & Wich + LA4. Znovuzrozené trio nabídne divákům průřez jejich dosavadní tvorby i nové tracky, které vznikly k příležitosti jejich opětovného shledání. „Na Red Bull Tour Bus budeme hrát starý i novější věci. Co ale bude určitě jinak, je hraní s živou kapelou, což bude výzva. Jsem zvědavej, jak budou naše tracky znít v novém kabátu, navíc se skvělým zvukem a světly, které jsou u Red Bull Tour Bus naprostý standard,” těší se na comeback rapper Indy.

Další star, kterou Red Bull Tour bus na svých kolech přiveze, je liberecký patriot, jehož jméno vyprodává kluby napříč republikou, Paulie Garand. Mladý, ale přeci fenomén české hiphopové scény naposledy potvrdil rapové kvality na loňské megaúspěšné desce Boomerang. Na Red Bull Tour Busu mu záda bude krýt jeho dlouholetý producent Kenny Rough. Všechny rappery doprovodí naživo formace Champion Sound, dvorní kapela Prago Union.

Jak probíhají zkoušky repertoáru na červnovou tour ve zkušebně, kde se potkali Indy, Wich, LA4 a členové kapely Champion Sound, se můžete podívat na videu ze zákulisí. Ožívá nejen legendární track Můj svět z alba Hádej kdo...

http://www.redbull.com/cz/cs/music/stories/1331791795587/red-bul-tour-bus-video-indy-wich-zkouska-hlasovani-2016

Další info o Red Bull Tour Bus Tour 2016 sledujte na
www.redbull.cz/tourbus


Indy
Pionýr českého rapu s originálním stylem a nezapomenutelnými rými.

Dj Wich
Nejuznávanější český DJ a producent, který patří mezi legendy na scéně.

Paulie Garand
Jeden z nejpopulárnějších tuzemských rapperů současnosti, který ve svém srdci nosí svůj hometown Liberec.

Kenny Rough
Kenny spolupracoval s řadou rapperů na české scéně