Zpět na festival
KOMEDIOMAT
02/06od 19:00 Sdílet

Celovečerní improvizační expres do stanice zábava!

Představení KOMEDIOMATu je založeno na skutečnosti, že účinkující herci neznají v průběhu večera tvořeného řadou her jejich zadaní dopředu a vše se dozvídají a tvoří až přímo před diváky.

Jejich mimořádné improvizační schopnosti, pohotovost, invence a energie umožňují této nesnadné výchozí situace využít k rozpoutání gejzíru scének, výstupů a gagů na které dlouho nezapomenete!

Každé představení je navíc neopakovatelný originál a publikum si přijde na své i díky časté možnosti ovlivnit jeho průběh volbou nejrůznějších parametrů jednotlivých zadání nebo přímo jejich návrhy.

Formální podobnost výsledné show s televizní Partičkou vychází ze společné inspirace u zahraničních mistrů tohoto oboru a proslýchá se, že slavnější improvizátoři z Primy už nějakou dobu pobývají v kapsách herců KOMEDIOMATu :-)

Za 6 let fungování odehrál Roman Blumaier, Marcela Máchová, Saša Stankov, Michal Dalecký a další více než 150 představení, několik tisíc scének a smích spokojeného publika, který způsobili by se dal měřit na hodiny...

Více informací a také spoustu videí najdete na www.komediomat.cz a na FB KOMEDIOMATu.